Hakkında

Merhaba, Burası AnatoliaCode. GitHub üzerinden yayınlamakta olduğumuz ve olacağımız projeleri takip edebilirsiniz.

Bizimle iletişim kurmak ve Merhaba demek için mail adresimizi kullanabilirsiniz.

AnatoliaCode, Türkçe ve Ücretsiz bir yazılım geliştirme platformudur. Türkçe yazılım kaynaklarına destek olmak ve bu ekosisteme yardımcı olmak amacıyla kurulan AnatoliaCode platformunda, sorularınıza yanıtlar bulabilir, teknik makaleleri okuyabilir ve açık kaynak kod havuzumuza katkıda bulunabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz?

FreeCodeCamp

FreeCodeCamp, açık kaynak kodlu bir Full-Stack Developer kurs sistemidir. Burada web geliştirmenin yanında, makine öğrenmesi ve veri bilimi gibi alanları da öğrenebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan FreeCodeCamp, hala gönüllü geliştiriciler tarafından geliştirilmekte olup, AnatoliaCode geliştiricileri de bu ekibin içinde yer almaktadır.

Foreign Sword

Foreign Sword, Unity oyun motoru ile geliştirilmekte olan 3D, Third-Person-Shooter bir Yakın Dövüş ve Savaş oyunudur. Bu oyunun size akıcı ve etkileyici bir senaryo sunacağını garanti ediyoruz. Umuyoruz ki kısa bir zaman içerisinde oyun içi görüntülerden oluşan bir fragman yayınlayabiliriz.

Taylor's Revenge

Taylor's Revenge, Unreal Engine 4 oyun motoru ile geliştirilmekte olan bir 3D, Third-Person-Shooter, Hikaye Tabanlı Aksiyon oyunudur. Foreign Sword'a göre daha yeni bir proje olan Taylor's Revenge, farklı oyun mekanikleri ve etkileyici senaryosu ile öne çıkıyor. Kısa zaman içerisinde, ilk oyun içi görselleri sizlerle paylaşmak için heyecanlıyız.